Péče o seniory

Udělejte něco pro své zdraví než bude pozdě. Pro seniory máme široké spectrum možností diagnostiky, ošetření a prevence jak pro nemoci ortopedického , tak neurologckého původu.

Péče o seniory

Populace stárne. Umíráme stale později a tím se nám prodlužuje perioda stáří. Je jen na nás , jak si tuhle životní etapu prožijeme. Udělejte něco pro své zdraví než bude pozdě. Pro seniory máme široké spectrum možností diagnostiky, ošetření a prevence jak pro nemoci ortopedického , tak neurologckého původu.

Léčíme bolestí všech kloubů. včetně výměny kloubů. V našem týmu máme republikové, špičkové specialisty na jednotlivé klouby (specialista na kyčel a rameno, Artroskopie, rekonstrukce , výměna kloubu za uměly – MUDr. Petr Neoral, specialist na Koleno - MUDR. Lošták. Specialista na chirurgii nohy – MUDR. Obhlídal, MUDr. Dygrýnová)

K dispozici máme celé spectrum léků a preparátů na léčbu příznaků artrosy včetně Hyaluronové kyseliny a terapii krevní plazmou.

U nás najdete řadu preventivní a léčebných programů.

  • Speciální infuze k zlepšení imunitního system.
  • Pokud si chcete užít kvalitní stáří, tak přijdtě ochránít svůj mozek před poškozením. Novinkou na trhu a řadou vědců prověřena je infuzní terapi citicolinem a Glutathionem, což jsou látky které ochranují mozkové bunky proti umírání a výrazně tak zlepšejí mozkovou činnost (myšlení) člověka a snižuje riziko stařeckých demenci a mozkových mrtvicí.
  • Pomůžeme vám taktéž zlepšit kvalitu života u neurodegenerativních onemocnění. Citicolin prokazatelně funguje k zlepšení stavu a jako podpůrná léčba u Alzhaimerovy a Parkinsonovi choroby.
  • Zrychlíme a zkvalitníme rekonvalescenci po cevním (mozkové mrtvičce) a traumatickém (úrazu) poškozením mozku.

Nezatracujeme ani Homeopatickou léčbu. U nás nabízíme pro seniory homepatické injekce na artrozu, cévní potíže, otoky a zlepšení lymfatického system.

Disponujeme nejmodernější technikou z oboru fyzikální terapii k odstranění bolestí muskuloskeletálního system a zlepšení kvality života

Můžete si u nás vybrat z řady předefinovaných balíčků, nebo vám můžeme léčbu individualizovat.

Voda je život. Pijte vodu obohacenou o molekulární vodík. Odstraníte tak z těla vnitřní zabijáky ( volné kyslíkové radikály). Voda obohacená o molekulární vodík je nejsilnější antioxidant na světě.

Objednat konzultaci
Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!