IVC Olomouc

Ambulance preventivní a pohybové medicíny

„Stres, nedostatek pohybu, nevyvážená strava, zhoršující se kvalita potravin a ovzduší přivádí stále více pacientů do ordinací, kde konvenční medicína řeší většinou jen důsledky onemocnění. Obvykle tak startuje spirála, kdy jeden lék vyvolá potřebu druhého, ten třetího...dokud organizmus nezkolabuje. My nabízíme pacientům jiné řešení - nastartování procesu samoléčby vlastního těla bez chemie a hormonů. My nabízíme léčbu vitamíny!“

Proč zvířata v přírodě na rozdíl od člověka nemarodí?

Slyšeli jste někdy o tom, že by zvířata v přírodě postihla chřipková epidemie, trpěli rýmou, chronickými záněty apod.? Přemýšleli jste o tom, proč tomu tak je? Zásadní roli v odpovědi na tuto otázku hraje vitamín C.

Proč bychom měli denně vitamín C doplňovat?

Na základě mnoha studií bylo prokázáno, že většina populace v 21. století v ekonomicky rozvinutých zemích trpí deficitem vitamínu C. Tento deficit je způsoben několika faktory. Mezi nejzásadnější patří postupná změna stravovacích návyků.

Jaké jsou biochemické a fyziologické funkce vitamínu C?

Vitamín C má více jak 20 biochemických a fyziologických funkcí, které plní a přispívá celkovému metabolizmu, aby správně fungoval. Vitamín C příznivě ovlivňuje přenos nervových vzruchů, podílí se na detoxikaci histaminu a škodlivých látek v organismu.

Naším cílem je poskytování nadstandardní zdravotní péče s využitím nejnovějších poznatků medicíny. Důraz klademe na individuální přístup ke každému klientovi, přičemž preferujeme přírodní, vitamínové a homeopatické produkty. Model veřejného zdravotního pojištění tento přístup nesdílí, proto nejsme smluvní partner zdravotních pojišťoven a léčbu provádíme pouze za úhradu.

Objednat konzultaci

Vybrané terapie

Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!