Infuzní terapie

Trápí vás snížená imunita nebo nadměrná zátěž organismu, opakované záněty, chronické bolesti či stres? Infuzní terapie je spolehlivé a rychlé řešení využívané i vrcholovými sportovci.

Infuzní terapie

Jednotlivé látky

 • Infuze – Vitamín C (standard)
 • Infuze – Vitamín C (mega)
 • Infuze – Minerály a vitamíny (jednotlivě)
 • Infuze – Milgamma (B1, B6, B12)
 • Infuze – Soluvit
 • Infuze – Citicolin

Infuzní koktejly

1Imunita (zvýšená odolnost)

Balíček určený pro povzbuzení imunity. Obsahuje důležité látky k udržení imunity a správného fungování lymfatického systému.

2Manažer

Ideální pro manažery a osoby pracující ve vysokém nervovém vypětí. Unikátní směs látek podporující mozkovou činnost a chránící mozek před poškozením mozkovou mrtvicí. Syndrom vyhoření se vás již týkat nebude. Vlijeme vám novou energii do žil.

3Senior

Pro všechny, kteří si chtějí užít stáří v dobré psychické i fyzické kondici. Ochráníme váš mozek před odumíráním mozkových buněk, které zapříčiňuje stařeckou demenci. Navíc jsme do koktejlu přimíchali látky vyživující klouby.

4Detox

Vyčistěte tělo od škodlivých zplodin a volných kyslíkových radikálů. Dopřejte si hloubkový detox organismu a nastartujte svůj metabolismus k zdravému způsobu života.

5Neurodetox

Chraňte svůj mozek před mrtvicí a ostatními neurologickými a neurodegenerativními nemocemi, mezi které patří morbus, Alzheimer či Parkinson. Pokud již nějakou nemocí trpíte, zpomalíme její progresi a zlepšíme regeneraci nervových buněk po mozkových mrtvicích.

6Antistress

Koktejl látek, který vás příjemně uvolní a vyvede z každodenního stresu.

7Slunce a energie

Dlouhá zima? Potřebujete k životu slunce, kterého se vám v mírném podnebném pásmu nedostává tolik, kolik potřebujete? Stavte se k nám načerpat jej do žil.

8Antiaging

Směs toho nejlepšího, co máme na klinice k dispozici. Přijďte se hýčkat a dodat tělu vše, co potřebuje, aby nestárlo více, než je doopravdy evolučně nutné. Disponujeme nejsilnějšími možnými antioxidanty, které vůbec existují.

9Stop Infekt

Dokonalý nástroj pro zvrat počínající chřipky a nachlazení. Tato směs zaručeně zastaví propuknutí nebo zmírní průběh chřipkových i bakteriálních onemocnění. Ideální doba aplikace je při prvních příznacích nemoci.

10Sport - Energie

Máte před důležitým sportovním utkáním a necítíte se v nejlepší formě po prodělané nemoci, jste přetrénování nebo unaveni? Trpíte syndromem vyhoření? Dodáme vám potřebnou energii a vzpruhu k podání maximálního výkonu. Připravíme vás na den D. Naléváme do žil energii a úspěch předním českým reprezentantům, tak proč ne právě vám?

11Bolesti zad

Zbavte se obtěžující bolesti zad. Používáme dvě směsi, které střídáme k dosažení nejlepšího výsledku. Cílíme na všechny složky způsobující bolesti zad. Používáme látky k tlumení bolesti, snížení svalových spazmů a výživu pro drážděný nerv.

12Zánět

Máte infekci? Předhánějí se vaše klouby v bolesti? Předávají si vás doktoři jako horký brambor? Slýcháváte od lékařů „Který kloub vás bolí? Všechny? Tak to běžte k psychiatrovi.” Nechoďte, stavte se k nám a my z vás zánět vyženeme.

Infuzní kolotoče

 • 1Imunita (zvýšená odolnost)
 • 2Manažer
 • 3Senior
 • 4Detox
 • 5Neurodetox
 • 6Antistress
 • 7Slunce a energie
 • 8Antiaging

Velký infuzní kolotoč

Dávkování:
1x týdně / 2 měsíce,
poté 1x měsíčně / 10 měsíců

Malý infuzní kolotoč

Dávkování:
1x týdně / 1 měsíc,
poté 1x měsíčně / 5 měsíců

Objednat konzultaci
Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!