Pečujeme už i o hokejisty z HC Olomouc

Jelikož se naše klinika a naši specialisté věnují sportovní traumatologii, bylo pro nás prioritou uzavřít partnerství s hokejovým klubem HC Olomouc. Díky tomu, že mezi našimi klienty jsou i špičkoví hokejisté, tak jsme si dokázali představit, co bude obnášet spojení s Olomouckým hokejovým klubem.

Lékařská péče bez hranic

Pokud se ještě ptáte, zda u nás budou hokejisté v dobrých rukou, ujišťujeme všechny fanoušky, že se jim dostane nadstandardní péče, jako ostatně všem našim pacientům. Charakterizují nás velké zkušenosti v oblasti lékařské péče o vrcholové sportovce. Našima rukama prošli jedni z našich největších sportovců, například lyžař Ondřej Bank nebo hokejista Petr Vampola. „Petr Neoral a jeho tým mi moc pomohli s kotníkem. Profesionální přístup, skvělý výsledek. Díky!“ vzkázal nám například výborný český fotbalista Milan Petržela.

Do hloubky

Při úraze a větší námaze pohybového aparátu je profesionální lékařská péče nezbytná a pro špičkové sportovce to platí dvojnásobně. Hokejisté se čas od času nevyhnou problémům se svaly, vazy a klouby. Preventivní a rehabilitační péče je proto velice důležitá. Naši lékaři se zaměří především na hloubkovou diagnostiku pohybového aparátu a měkkých tkání a připraví každému hokejistovi program péče na míru.

Svěřte se do rukou profesionálů

I vy se můžete svěřit do zlatých rukou našich lékařů, kteří se starají o přední české sportovce. Naše klinika nabízí komplexní balíčky pro časté diagnózy, jako jsou například bolesti zad, bolesti kloubů, pooperační rekonvalescence či zdravotní problémy způsobené dlouhodobým stresem a únavou. S pomocí našich balíčků a nadstandardní péče našich profesionálních lékařů se můžete těšit na život bez bolesti a opět se radovat z pohybu.

Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!