Nové reference z vrcholového sportu

Naše klinika se díky špičkové péči zkušených lékařů stará o vaše zdraví, našim cílem je, abyste se zbavili bolesti a mohli se opět radovat z pohybu stejně jako celá řada našich předních českých sportovců, kteří se svěřili do naší péče. Svěřte se nám do rukou i vy a dopřejte si například nadstandardní fyzioterapeutickou péči, či odbornou rehabilitaci za použití nejmodernějších technologií a technik.

Od hokejistů po lyžaře až k vám

Nejlépe nás necharakterizují slova, ale činy, proto jsme rádi, že je naše práce vidět a naši pacienti ji také pocítí. Od bolesti jsme pomohli řadě našich předních českých sportovců, kteří se díky profesionální péči lékařů mohli vrátit zpět do hry. Naší klinikou prošla celá řada profesionálních hokejistů od Petra Vampoly po Marka Trončinského, také slavní fotbalisté v čele s Milanem Petrželou z naší kliniky odcházeli s úsměvem na rtech, mnohonásobný mistr České republiky lyžař Ondřej Bank se na naší klinice léčil po úraze a vzkázal nám: „S doktorem Neoralem jsme přátelé už několik let. Věřím mu i jeho klinice a přeji celému týmu hodně úspěchů, nejen díky skvělé péči o mé koleno.“

Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!