Jak se náš profesionální lékařský tým stará o sportovní kluby?

Vykloubené rameno, potrhané křížové vazy v koleni, nebo pohmožděný kotník. Tato zranění znamenají pro sportovce nepříjemná omezení, ba i několika měsíční vyřazení z jejich sportovní kariéry. Náš profesionální lékařský a rehabilitační personál Neo Sport Clinic vám však garantuje, že dobu rekonvalescence dokážeme zkrátit o 1/3 .

To vše díky nejmodernějším technologiím, které používají nejlepší sportovní kluby na světě, nadstandardní péči a individuálnímu přístupu. Zdraví je základ, a proto se naše péče zaměřuje i na preventivní programy, díky kterým mohou sportovci udržet svůj pohybový aparát v nejlepší kondici.

 

Naši profesionální práci v oblasti ortopedie opíráme o letité zkušenosti. Mezi naše přednosti řadíme i to, že se sportovní rehabilitaci věnujeme více jak 15 let.

 

Základem naší práce je EBM přístup, tedy takzvaná Medicína založená na důkazech (Evidence-Based Medicine). Ta v sobě spojuje nejlepší vědecké poznatky v oblasti ortopedie a fyzioterapie, potřeby a přání pacienta a také vlastní klinické zkušenosti našich profesionálů.

 

Své o tom ví například Ondřej Bank, Tomáš Kalas a spousta národních reprezentantů.

 

Sportovním klubům a jejich svěřencům zajišťujeme nejen poúrazovou péči, ale především i preventivní programy a pravidelné konzultace. Umíme připravit sportovce na nejlepší výkony. Kromě fyzioterapeutických postupů nabízíme například aplikace PRP plazmy, kolagenu, kyseliny hyaluronové nebo infuzní terapie. Poskytujeme i další komplex služeb, horkou linku pro nahlášení úrazu, každodenní ambulantní péči, či zajištění nadstandardních termínů u nejlepších diagnostických metod. Naši lékaři budou s vámi při utkáních. A pomůžeme vám rozhodnout, zda je sportovec již schopný podstoupit zátěž, nebo zda je vhodné hráče kupovat, atd.

 

Nadstandardní fyzioterapeutickou péči poskytujeme sportovcům jak vrcholovým, tak i rekreačním. Schopnost pohybu je pro kvalitu každého života určující. Trápí vás chronické bolesti, úraz, nebo ztráta výkonu? Rádi vám pomůžeme,“ vzkazuje MUDr. Petr Neoral, Ph.D., primář kliniky Neo Sport Clinic.

 

Více informací o tom, jak můžeme sportovcům pomoci, nebo jaký je náš profesionální support, si můžete přečíst ZDE.

Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!