Jak léčíme Tenisový loket

Věděli jste, že onemocnění svalových a šlachových úponů loketního kloubu, které je známé pod názvem tenisový loket postihuje přibližně 4 % populace? V České republice se tedy s tímto nepříjemným bolestivým onemocněním setká až 400 000 obyvatel.

Nemoc tenistů?

Tenisový loket není onemocněním, které se týká jen tenistů, jak by mohl název napovídat, naopak, potýkají se s ním nejen profesionální sportovci, ale i lidé kteří loketní kloub nadměrně jednostranně zatěžují. Tento chronický problém způsobuje bolest, která zejména u profesionálních sportovců omezuje jejich výkon a pokud se neléčí, může způsobovat vážné problémy.

S námi bolest mizí

Specializujeme se na léčbu tohoto bolestivého chronického onemocnění. Naši špičkoví lékaři vás s pomocí nejlepší fyzikální a medikamentózní terapie zbaví bolestí a vy si opět můžete radovat z pohybu. Svěřte se do rukou odborníků ve svém oboru.Více o léčbě tenisového lokte zde »

Objednání
ke konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Trápí vás některá s uvedených diagnóz? Nechte nám na sebe kontakt a obratem se vám ozveme a navrhneme individuální řešení!