Privátní klinika ortopedie
a sportovní traumatologie
+420 702 63 44 11
recepce@neosportclinic.cz

Zbavte se bolesti kolene díky artroskopii


Zbavte se bolesti kolene díky artroskopii

  10. dubna 2017

Artroskopie, nejmodernější operační technika, ulevuje od nepříjemné bolesti kolene, kterou nejčastěji způsobuje mechanické poškození vnitřního menisku a chrupavky. Na naší klinice má náš tým lékařů s artroskopií velké zkušenosti a od bolesti pomáhá desítkám pacientů. Nejčastěji se u nás setkáváme s ošetřením poraněných menisků. Artroskopie nabízí šetrné řešení těchto potíží.

Neo Sport Clinic ulevuje od bolesti pomocí artroskopie

Artroskopie si získala velkou oblibu díky skutečnosti, že při zákroku nedochází k otevření kloubů velkým řezem. V případě, že pociťujete bolest, je pravý čas obrátit se na naši kliniku. Odkládání řešení potíží může vést k artróze nebo nutnosti náhrady kloubů.

 

Možnost jednodenního zákroku

Naše klinika díky nejmodernějším zdravotním technologiím nabízí také možnost artroskopie v rámci jednodenní chirurgie. Pouhé 4 hodiny po zákroku už můžete být doma a nemusíte trávit dny v nemocnici. Příjem i samotný zákrok probíhá ve stejný den.

 

S bolestí kolene se nemusíte naučit žít, stačí se objednat na naši kliniku a vaše potíže můžeme vyřešit během jediného dne.