Privátní klinika ortopedie
a sportovní traumatologie
+420 702 63 44 11
recepce@neosportclinic.cz

Aktuality


Zbavte se bolesti kolene díky artroskopii

Artroskopie, nejmodernější operační technika, ulevuje od nepříjemné bolesti kolene, kterou nejčastěji způsobuje mechanické poškození vnitřního menisku a chrupavky. Na naší klinice má náš tým lékařů s artroskopií velké zkušenosti a od bolesti pomáhá desítkám pacientů. Nejčastěji se u nás setkáváme s ošetřením poraněných menisků. Artroskopie nabízí šetrné řešení těchto potíží.

Jak se náš profesionální lékařský tým stará o sportovní kluby?

Vykloubené rameno, potrhané křížové vazy v koleni, nebo pohmožděný kotník. Tato zranění znamenají pro sportovce nepříjemná omezení, ba i několika měsíční vyřazení z jejich sportovní kariéry. Náš profesionální lékařský a rehabilitační personál Neo Sport Clinic vám však garantuje, že dobu rekonvalescence dokážeme zkrátit o 1/3 .

To vše díky nejmodernějším technologiím, které používají nejlepší sportovní kluby na světě, nadstandardní péči a individuálnímu přístupu. Zdraví je základ, a proto se naše péče zaměřuje i na preventivní programy, díky kterým mohou sportovci udržet svůj pohybový aparát v nejlepší kondici.

 

Prevence proti chřipce a nachlazení – infuze vitamínu C

Jelikož se mění počasí a chladnou zimu střídá přívětivější jaro, tak opět začala řádit chřipková epidemie. Na naší klinice Vám rádi pomůžeme.

Víte o tom, že na naší klinice provozujeme infuzní terapii? Tento nedávný objev moderní medicíny řeší prevenci zdravotních potíží při zátěžových stavech, ale i při chronických diagnózách

Transplantace menisku kolagenovými implantáty

Bolestivé poranění menisku je nejčastějším důvodem k operačnímu zásahu v oblasti kolenního kloubu a tyto operativní zákroky patří k nejobvyklejším případům, které vedoucí lékař naší kliniky, MUDr. Petr Neoral, Ph.D. a další kolegové realizují.

Tyto operace se týkají nejen vrcholových sportovců, ale především rekreačních sportovců a dalších běžně fyzicky aktivních jedinců.

S potěšením proto oznamujeme, že se nám v rámci neustálého zlepšování a rozšiřování našich služeb podařilo úspěšně završit loňská jednání s americkým dodavatelem kolagenových implantátů menisku a absolovovat všechny nezbytné zkoušky a adaptace a v současné době tak můžeme i my, na naší klinice, vykonávat operaci, která pacientům vrací možnost pohybu a odstraňuje bolest v příslušné části kolenního kloubu.

Jak léčíme Tenisový loket

Věděli jste, že onemocnění svalových a šlachových úponů loketního kloubu, které je známé pod názvem tenisový loket postihuje přibližně 4 % populace? V České republice se tedy s tímto nepříjemným bolestivým onemocněním setká až 400 000 obyvatel.

Nové reference z vrcholového sportu

Naše klinika se díky špičkové péči zkušených lékařů stará o vaše zdraví, našim cílem je, abyste se zbavili bolesti a mohli se opět radovat z pohybu stejně jako celá řada našich předních českých sportovců, kteří se svěřili do naší péče. Svěřte se nám do rukou i vy a dopřejte si například nadstandardní fyzioterapeutickou péči, či odbornou rehabilitaci za použití nejmodernějších technologií a technik.

Pečujeme už i o hokejisty z HC Olomouc

Jelikož se naše klinika a naši specialisté věnují sportovní traumatologii, bylo pro nás prioritou uzavřít partnerství s hokejovým klubem HC Olomouc. Díky tomu, že mezi našimi klienty jsou i špičkoví hokejisté, tak jsme si dokázali představit, co bude obnášet spojení s Olomouckým hokejovým klubem.

Redakce OL4you testovala produkty naší kliniky

V srpnu 2016 navštívila Neo Sport Clinic šéfredaktorka lifestylového olomouckého časopisu OL4you, Zuzana Zbořilová, a na vlastní „kůži“ si otestovala produkty naší kliniky.