Privátní klinika ortopedie
a sportovní traumatologie
+420 702 63 44 11
recepce@neosportclinic.cz

Aktuality


Posilněte lymfatický systém pro lepší imunitu a zabránění otokům

Proč je lymfatický systém pro správný chod těla tak důležitý? Je nedílnou součástí imunitního systému a stará se o transport škodlivin z těla ven. Lymfatický systém má zcela zásadní vliv na obranyschopnosti organismu. Ve chvíli, kdy nefunguje tak, jak má, selhávají transportní a filtrační schopnosti lymfy. Organismus je zatížen usazenými škodlivými látkami, což vede k oslabení imunitního systému i vzniku otoků. Na klinice Neo Sport Clinic máte možnost posílit váš lymfatický systém za pomocí jedinečné, účinné homeopatické infuzní terapie.

Zbavte se bolesti kolene díky artroskopii

Artroskopie, nejmodernější operační technika, ulevuje od nepříjemné bolesti kolene, kterou nejčastěji způsobuje mechanické poškození vnitřního menisku a chrupavky. Na naší klinice má náš tým lékařů s artroskopií velké zkušenosti a od bolesti pomáhá desítkám pacientů. Nejčastěji se u nás setkáváme s ošetřením poraněných menisků. Artroskopie nabízí šetrné řešení těchto potíží.

Jak se náš profesionální lékařský tým stará o sportovní kluby?

Vykloubené rameno, potrhané křížové vazy v koleni, nebo pohmožděný kotník. Tato zranění znamenají pro sportovce nepříjemná omezení, ba i několika měsíční vyřazení z jejich sportovní kariéry. Náš profesionální lékařský a rehabilitační personál Neo Sport Clinic vám však garantuje, že dobu rekonvalescence dokážeme zkrátit o 1/3 .

To vše díky nejmodernějším technologiím, které používají nejlepší sportovní kluby na světě, nadstandardní péči a individuálnímu přístupu. Zdraví je základ, a proto se naše péče zaměřuje i na preventivní programy, díky kterým mohou sportovci udržet svůj pohybový aparát v nejlepší kondici.

 

Prevence proti chřipce a nachlazení – infuze vitamínu C

Jelikož se mění počasí a chladnou zimu střídá přívětivější jaro, tak opět začala řádit chřipková epidemie. Na naší klinice Vám rádi pomůžeme.

Víte o tom, že na naší klinice provozujeme infuzní terapii? Tento nedávný objev moderní medicíny řeší prevenci zdravotních potíží při zátěžových stavech, ale i při chronických diagnózách

Transplantace menisku kolagenovými implantáty

Bolestivé poranění menisku je nejčastějším důvodem k operačnímu zásahu v oblasti kolenního kloubu a tyto operativní zákroky patří k nejobvyklejším případům, které vedoucí lékař naší kliniky, MUDr. Petr Neoral, Ph.D. a další kolegové realizují.

Tyto operace se týkají nejen vrcholových sportovců, ale především rekreačních sportovců a dalších běžně fyzicky aktivních jedinců.

S potěšením proto oznamujeme, že se nám v rámci neustálého zlepšování a rozšiřování našich služeb podařilo úspěšně završit loňská jednání s americkým dodavatelem kolagenových implantátů menisku a absolovovat všechny nezbytné zkoušky a adaptace a v současné době tak můžeme i my, na naší klinice, vykonávat operaci, která pacientům vrací možnost pohybu a odstraňuje bolest v příslušné části kolenního kloubu.

Jak léčíme Tenisový loket

Věděli jste, že onemocnění svalových a šlachových úponů loketního kloubu, které je známé pod názvem tenisový loket postihuje přibližně 4 % populace? V České republice se tedy s tímto nepříjemným bolestivým onemocněním setká až 400 000 obyvatel.

Nové reference z vrcholového sportu

Naše klinika se díky špičkové péči zkušených lékařů stará o vaše zdraví, našim cílem je, abyste se zbavili bolesti a mohli se opět radovat z pohybu stejně jako celá řada našich předních českých sportovců, kteří se svěřili do naší péče. Svěřte se nám do rukou i vy a dopřejte si například nadstandardní fyzioterapeutickou péči, či odbornou rehabilitaci za použití nejmodernějších technologií a technik.

Pečujeme už i o hokejisty z HC Olomouc

Jelikož se naše klinika a naši specialisté věnují sportovní traumatologii, bylo pro nás prioritou uzavřít partnerství s hokejovým klubem HC Olomouc. Díky tomu, že mezi našimi klienty jsou i špičkoví hokejisté, tak jsme si dokázali představit, co bude obnášet spojení s Olomouckým hokejovým klubem.

Redakce OL4you testovala produkty naší kliniky

V srpnu 2016 navštívila Neo Sport Clinic šéfredaktorka lifestylového olomouckého časopisu OL4you, Zuzana Zbořilová, a na vlastní „kůži“ si otestovala produkty naší kliniky.